Prezentuje zdjęcia z ostatniej sesji. Anna, dostała  voucher upominkowy do mnie na tego typu zdjęcia.  Do sesji kobiecych zawsze wykonuje profesjonalny makijaż, czasem gdy ktoś ma swoje duże przyzwyczajenia tylko go poprawiam i dostosowuje makijaż do studyjnego oświetlenia jak w tym przypadku.  Na sesji dobieramy kilka stylizacji, robimy dużo kadrów i po godzinnej sesji mamy możliwość wybrać wiele wspaniałych zdjęć. Sesje kobiecie można wykonać w studiu ale również i w plenerze. Efekty są jednak zupełnie różne.

W studio głównym elementem jest światło . To ono podkreśla i bardzo dokładnie pokazuje nam twarz, makijaż, kolory. Dlatego zdjęcia studyjne to na ogół kadry – tzw. „plan amerykański” czyli maksymalnie do ud oraz portrety. Wtedy wychodzą najciekawsze zdjęcia i nawet jeśli ktoś nigdy nie pozował przed obiektywem lepiej się zaprezentuje.

Sesja zdjęciowa w plenerze daję nam natomiast możliwość stworzenia bardziej zróżnicowanych zdjęć. Tutaj prócz bliższych kadrów pięknie wyglądają również zdjęcia całej sylwetki odpowiednio wkomponowanej w otoczenie.  Możemy wtedy skupić się na modnej stylizacji. W plenerze gdzie mamy do czynienia ze światłem zastanym, nie pokażemy już tak dokładnie makijażu jak w oświetleniu lamp studyjnych.  Także wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

Zapraszam zatem do zabawy, nowego doświadczenia  i do zobaczenia się w innym świetle, profesjonalnym ujęciu fotografa 🙂