Katarzyna Wrona

„Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka – Pasja!”


Urodziłam się w Starachowicach. Obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie kierunek: sztuka ogrodowa. Od dziecka maluję i swoją pasję staram się rozwijać. Brałam udział w plenerach malarskich gdzie uczyłam się nowych technik. Moja przygoda z wizażem ma swoje początki wiele lat temu, kiedy tańczyłam w zespole, w którym dodatkowym elementem był bodypainting. Od bodypainting’u do wizażu już krótka droga. Malować można na wszystkich powierzchniach począwszy od płótna, deski, papieru po żywe ciało. W 2011 roku uzyskałam dyplom wizażysty-stylisty.


Zdobyłam: dwukrotnie II Miejsce na Mistrzostwach Makijażu i Stylizacji Visage 2011 i 2012 oraz tytuł Mistrza Makijażu Glamour na sezon wiosna/lato 2014.


Od 2012 roku pracuję również jako fotograf. Nieustająco zdobywam doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym oraz podczas eventów typu: pokazy mody, otwarcia sklepów, czy sesjach zdjęciowych dla producentów odzieży, gdzie pełnie rolę wizażysty i fotografa. Na stałe współpracuje z fryzjerką, stylistką, studiami fotograficznymi.