Cennik - Sesja rodzinna

Zapraszam do świetnej zabawy przed moim obiektywem całą rodzinę, bo to najcenniejsza pamiątka na lata. To fotografia uczuć, emocji, zabawy i bliskości między członkami rodziny.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI RODZINNEJ

Aby uzyskać ładne i spójne obrazki zachęcam do przemyślenia stylizacji całej rodziny. Często podpowiadam aby wszyscy byli  ubrani  w podobnym klimacie np. ( białe koszule i dzinsy) lub aby każdy z rodziny był w pastelowych, świeżych, jednolitych kolorach (bez nadruków) Materiały do sesji które wyglądają najlepiej to jednolite, lub dość proste jak paski, kratki. Im mniej się dzieje na ubraniach tym zachowujemy większą czystość całego obrazu. Także zachęcam przed sesją do przejrzenia szaf wszystkich członków rodziny i przygotowania spójnej stylizacji. 

JAKI TYP SESJI?

Próbując zdecydować się jaki typ sesji chcemy wybrać, należy odpowiedzieć sobie na pytanie jaki efekt chcemy uzyskać? Sesja w studio da nam przejrzysty obraz naszej rodziny na jednolitym tle. Bardzo mocno pokreśli więzi między rodzicami a dziećmi, na takich sesjach jest dużo bliskości przytulania, pięknie wychodzą dość ciasne kadry gdy wszyscy są blisko siebie. Duży akcent studio nakłada na zdjęcia portretowe. Natomiast sesja rodzinna w plenerze oferuję szerszy obraz rodziny. Może pokazać ją w bardzo dynamicznych reakcjach typu zabawa, wspólne spędzanie czasu. Zróżnicowane tło (par, plac zabaw, skansen) naturalne światło oraz przestrzeń dają możliwość otrzymania wielu bardzo różnych fotografii na jednej sesji. Zdjęcia są bardziej naturalne nieco zbliżone momentami do reportażowych bo tu liczy się chwila, którą trzeba złapać. W przypadku sesji studyjnej mamy więcej zdjęć wyreżyserowanych chociażby ze względu na ustawienie się do światła studyjnego i pamiętania o nim.

SESJA STUDYJNA

TYPU STANDARD
500
  • CZAS 1 GODZINA
  • RETUSZ 20 WYBRANYCH ZDJĘĆ
  • DODATKOWA OBRÓBKA 20ZŁ/SZT

SESJA PLENEROWA

LUB SESJA W WARUNKACH DOMOWYCH
400
  • CZAS 1 GODZINA
  • RETUSZ 40 WYBRANYCH ZDJĘĆ
  • DODATKOWA OBRÓBKA 10ZŁ/SZT
POLECANE

REPORTAŻ

CHRZCINY / KOMUNIA
400
  • CZAS do 2 GODZIN
  • KAŻDA KOLEJNA GODZINA / 100ZŁ