Cennik - Sesja ciążowa

Zapraszam do upamiętnienia tego pięknego okresu jakim jest oczekiwanie na dziecko. Sesję ciążową najlepiej wykonać na przełomie 7 i 8 miesiąca ciąży, kiedy to brzuch jest już wystarczająco duży. Sesja może być realizowana w studio lub w ciepłe miesiące gdy dopisze pogoda w plenerze. Najlepiej przygotować kilka zestawów ubrań. Doskonale sprawdzają się wszelkie rozpinane swetry i koszule, dżinsy, sukienki oraz dodatki (buciki, ubrania dziecka, pluszaki czy zdjęcia USG). Do sesji wykonuję również profesjonalny makijaż podkreślający urodę przyszłej mamy. Dysponuję różnego rodzaju peniuarami, koronkowymi sukienkami ciążowymi, różnego rodzaju body, oraz szyfonowymi materiałami dedykowanymi sesjom zdjęciowym.

Sesja ciążowa PAKIET STUDYJNY – 600 zł, cena zawiera profesjonalny makijaż przyszłej mamy, stylizacje przygotowane przeze mnie, czas trwania 2 godziny,  20 najlepszych zdjęć po obróbce w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG).

Zapraszam do skorzystania z oferty fitness i siłowni tylko dla Kobiet. Moje klientki, które otrzymają ode mnie vouchery podczas sesji, mają zagwarantowane 20% zniżki na zajęcia. Miejsce oferuje między innymi zajęcia dla Pań w ciąży oraz zajęcia „aktywna mama” odbywające się wraz z niemowlakami.