Cennik - Metamorfoza

Na Sesji Fotograficznej typu ‚Metamorfoza’ poczujesz się pięknie. Sesja ma na celu podkreślić Twoją urodę i osobowość. Poczuj się kobieco w swoim ciele, bądź zrób wspaniały prezent dla najbliższej osoby wykupując Voucher na prezent.

SESJA ZDJECIOWA – METAMORFOZA Pakiet Mini – 350 zł – cena zawiera profesjonalny delikatny makijaż, 2 stylizacje , czas trwania 1 godzina, 5 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG)

SESJA ZDJECIOWA – METAMORFOZA Pakiet Studyjny Standard – 600 zł – cena zawiera profesjonalny makijaż, 3 stylizacje , czas trwania 2 godziny, 15 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG) Cena obejmują sesję w warunkach studyjnych, za sesję w plenerze dopłata 100zł

SESJA ZDJECIOWA – METAMORFOZA Pakiet Glamour – 900 zł – cena zawiera profesjonalny makijaż, fryzurę, 4 stylizacje , czas trwania 2 godziny, 20 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG), wydruk zdjęć do wyboru (1 płótno rozmiar 50x70cm lub 5 zdjęć w wersji papierowej 20x30cm)

W celu wykupienia vouchera na prezent proszę o kontakt

Brak wyrażenie zgody na wykorzystanie i publikację 2-4 zdjęć z sesji jest równoznaczny z dopłatą w wysokości – 200 zł.

Możliwość publikowania zdjęć mojego autorstwa w ramach reklamy sprawia, że potencjalny klient jest chętny na skorzystanie z mojej oferty. Pozbawienie mnie możliwości powiększania portfolio sprawia iż mam ograniczone możliwości reklamy, dlatego proszę o zrozumienie.

Zakładam, że również Ty zdecydowałeś się na sesje u mnie oglądając moje zdjęcia

Zgoda obejmuje: wykorzystanie i publikację zdjęć w ramach reklamy na stronie www, facebook, funpage oraz w formie drukowanej np. fotoksiążka. Zgoda wyrażona jest bezterminowo.

Zapraszam do skorzystania z oferty fitness i siłowni tylko dla Kobiet. Moje klientki, które otrzymają ode mnie vouchery podczas sesji, mają zagwarantowane 20% zniżki na zajęcia. Miejsce oferuje między innymi zajęcia dla Pań w ciąży oraz zajęcia „aktywna mama” odbywające się wraz z niemowlakami.