Sesje klientów indywidualnych

Zapraszam na sesje typu metamorfozy wszystkie Kobiety, które chcą poczuć się pięknie, zobaczyć się w nowym świetle, odkryć swoje nowe "Ja". Fotografuję kobiety dbając o podkreślenie ich urody starannie dobranym makijażem oraz stylizacją. Istnieje również możliwość wykupienia vouchera podarunkowego. Na jeden z poniższych wariantów:

I wariant - 350zł - cena zawiera profesjonalny makijaż, czas trwania do 1 godziny, 10 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG)

II wariant - 450zł cena zawiera profesjonalny makijaż, 2 stylizacje (współpraca z profesjonalną stylistką), czas trwania do 1 godziny, 10 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG)

Istnieje możliwość wydruku na płótnie wybranego zdjęcia za dodatkową opłatą
zdjęcie na płótnie, rozmiar 30x40cm - 30zł
zdjęcie na płótnie, rozmiar 50x70cm - 60zł

Powyższe ceny dotyczą jedynie sesji typu metamorfozy, w celu wyceny innego rodzaju sesji proszę o kontakt.

W galerii prezentuję również sesje typu - sesja narzeczeńska, sesja ślubna, sesja biznesowa-wizerunkowa i inne. Każdy klient ma inne potrzeby a ja staram się sprostać każdemu wyzwaniu.